O NAS    KONTAKT    DYSTRYBUTORZY    LINKI    Polityka plików cookies    
  

O nas


Firma "WALDI" istnieje od 1998 roku. Od początku inwestujemy przede wszystkim w aparaturę kontrolno-pomiarową i wysoce wyspecjalizowaną kadrę techniczną. Dysponujemy najwyższej klasy przyrządami pomiarowymi firmy Agilent Technologies analizator wektorowy 8712ET , analizator sieciowy E5062A. Dzięki temu produkowane i wprowadzane na rynek wyroby powstają w drodze nowatorskich rozwiązań. Jednak nie ma uniwersalnego rozwiązania instalacji antenowych, dlatego produkty naszej firmy "tworzą" Państwo sami. To od Was Szanowni Klienci zależą w dużej mierze nasze produkty. Wychodząc naprzeciw zwiększającym się wymaganiom dotyczącym odbioru cyfrowej i analogowej telewizji naziemnej oraz telewizji kablowej opracowaliśmy całą gamę ponad 800 rodzajów produktów.
Nowością na rynku antenowym i kablowym jest sposób w jaki firma Waldi realizuje zamówienia na swoje produkty. Po opracowaniu wyrobu charakterystyka amplitudowo-częstotliwościowa jest przesyłana do zaakceptowania przez zamawiającego. Po akceptacji i ewentualnych korektach finalizujemy zamówienie. Tym sposobem to Wy Drodzy Państwo tworzycie nasze wyroby.

Podstawowe produkty naszej firmy

- filtry korektory pozwalające wyrównać sygnały indukowane w antenach lub w całej instalacji antenowej :
- filtry pasmowo-przepustowe (pakietyzacja w sieciach telewizji kablowej) ;
- filtry środkowo-przepustowe ;
- filtry środkowo-zaporowe "pułapki" jedno-dwu lub wielokanałowe ;
- zwrotnice antenowe "kanałowe" pozwalające na podłączenie kilku anten pracujących w tym samym paśmie częstotliwości ;

Szeroka gama osprzętu antenowego oraz konstrukcje opracowane na konkretne zamówienia pozwalają nam sądzić, że znajdą one najwłaściwsze zastosowanie w wykonywanych instalacjach. Z przyjemnością udzielimy wszelkich dodatkowych informacji dotyczących oferowanych przez nas wyrobów i realizacji zamówień ;

Z poważaniem Waldemar Sztygiel    Czwartek 19 maja 2022   Liczba odwiedzin : 176234   Gości online : 11
powered by